Novinky

 • Skvělá zpráva! Každý byt může mít balkón

  Skvělá zpráva! Každý byt může mít balkón

  Prakticky na každý panelový nebo zděný byt se dá umístit závěsný balkón. Zvýší se tak nejen jeho atraktivita, ale také vzroste jeho hodnota o několik set tisíc. A vám to umožní sledovat vše, co se kolem vás děje.

 • K čemu slouží jednotlivé typy napájecích zdrojů

  K čemu slouží jednotlivé typy napájecích zdrojů

  Napájecí zdroj představuje primární součást elektronických řešení, která umožňuje veškeré procesy, jež jsou od funcionality daného zařízení vyžadovány.

 • Užitečné tipy, jak vybrat bezpečnostní kamery

  Užitečné tipy, jak vybrat bezpečnostní kamery

  Bezpečnostní kamery jsou stále populárnější a jen těžko si v dnešní době představit komplexní zabezpečovací systém, který by se bez zařízení zaznamenávajících obraz obešel.

 • Feromagnetismus

  Feromagnetismus

  Které materiály jsou magnetické a přitahují je magnety?

  Magnety drží na železe, oceli. Na kterých dalších materiálech drží, k čemu se magnety přitahují? Co je feromagnetismus ....

 • Slevové kupóny, k čemu slouží?

  Slevové kupóny, k čemu slouží?

  Slevové kupony patří k zajímavým marketingovým nástrojům a oblíbené jsou jak mezi obchodníky, tak i mezi samotnými spotřebiteli. Proč?

 • USB Grabber

  USB Grabber

  Digitalizace VHS kazet je dneska čím dál více oblíbená. Máte doma staré VHS kazety nebo audio kazety či další videonahrávky na kamerových páskách (hi8, 8mm, digital8, MiniDV aj.)

 • LED vánoční osvětlení - tipy a tajemství

  LED vánoční osvětlení - tipy a tajemství

  Vánoční světla nabízejí úžasné možnosti pro zdobení interiéru, domu a zahrady.  LED vánoční osvětlení dokážou vytvořit ve tmě speciální vánoční náladu, z nichž každá zářící žárovečka dopřává majitelům a kolemjdoucím radost.

 • Letní dovolená bez starostí?

  Letní dovolená bez starostí?

  Chystáte se na letní dovolenou a přemýšlíte, co všechno je potřeba zařídit a kdo vám s tím vším pomůže? Obraťte se na informační portál centrum-cestovani.eu, zde najdete potřebné informace pro cestování.

 • Kupovali jsme dům!

  Kupovali jsme dům!

  Není to tak dávno, co jsme si s manželem vyhlédli krásný rodinný dům, na krásném pozemku. Ihned jsme se v něm viděli, jak v něm budeme žít.

 • Skrytá kamera v síťovém adaptéru

  Skrytá kamera v síťovém adaptéru

  Špionážní kamery nabízejí skvělý, ostrý obraz a čistý zvuk a navíc mají banálně jednoduchou obsluhu.

 • Jak zvýšit zisk při těžbě Bitcoinu?

  Jak zvýšit zisk při těžbě Bitcoinu?

  Zajímali jste se někdy o těžbu kryptoměn?

 • Chci taky těžit Bitcoin

  Chci taky těžit Bitcoin

  Už jste slyšeli o těch "Bitcoinech"? Nejspíše ano, a dnes si povíme o tom, jak takový Bitcoin získat.

 • Vstřiky pro dieselové automobily

  Vstřiky pro dieselové automobily

  Mimo auto inzerce pro každého a poptávky náhradních dílů, spustí v lednu 2018 prodej vlastních vstřiků pro dieselové motory.

 • Jak vydělat na Bitcoinu?

  Jak vydělat na Bitcoinu?

  Zajímáte se o BitCoin, nebo jste ve světě internetové měny úplní začátečníci? Chcete jít s dobou? Vydělávejte elektronickými penězi, které mají v současné době až neuvěřitelnou hodnotu na trhu!

 • Skryté kamery odhalí nevěru i nepoctivého úředníka

  Skryté kamery odhalí nevěru i nepoctivého úředníka

  Skryté kamery

  Chtěli jste někdy vědět, co se děje třeba u vás doma, když tam nejste? Nebo jste chtěli odhalit, který z kolegů v práci tajně vykrádá firemní kuchyňku a odnáší si věci domů? Jestliže tomu tak je, pomohou vám skryté kamery. Tyto moderní produkty se v dnešní době dají schovat prakticky do libovolného předmětu, jakou dokonale nenápadné a umožní vám zjistit přesně to, co chcete.

 • Kamery do auta

  Kamery do auta

  Jaká jsou kritéria při výběru kamery do auta? K čemu taková autokamera slouží? Jak vybrat tu nejlepší? To jsou otázky, na které se vám pokusíme odpovědět!

 • Setříděné vzpomínky?

  Setříděné vzpomínky?

  Vrátili jste se z dovolené a máte plno úžasných videí, na kterých jsou zachyceny všechny Vaše zážitky. Ale co s nimi?

 • Luxusní vířivky Villeroy & Boch

  Luxusní vířivky Villeroy & Boch

  Chcete si dopřát opravdu luxusní wellness relaxaci? Chcete mít vířivku, která je top ve svém oboru? Potom jsou taky pro Vás luxusní vířivky Villeroy Boch řady Just Silence a Compact.

 • Hodinky, co umí odhalit i nevěru

  Hodinky, co umí odhalit i nevěru

  Už jste slyšeli o smart watch, tedy o takzvaných chytrých hodinkách? Tento hit několika posledních let využívá zejména rozmachu všemožných mobilních aplikací.

 • Inspekce nemovitosti

  Inspekce nemovitosti

  Nechte si posoudit technický stav budovy - inspekce nemovitosti

 • Tip na rodinný výlet na Jižní Moravu

  Tip na rodinný výlet na Jižní Moravu

  Pokud nevíte, co si počít se znuděnými dětmi a chcete prožít hezký den v klidu a bez nervů, mám pro Vás tip na celodenní výlet do dětského zábavního parku Merlin's Kinderwelt.

 • Potřebuje vymalovat

  Potřebuje vymalovat

  Vymalovat? To je otázka, která děsí většinu z nás. Musíte všechno vystěhovat, schovat, oblepit, zakrýt fólií. A po vymalování nás čeká všechno vrátit zpátky do původního stavu, uklidit všechno,vytřít, umýt okna, dveře, rámy... Myšlenky, kvůli kterým malování odkládáme, jak jen to je možné.

 • Změna sídla či nové sídlo firmy v Praze?

  Změna sídla či nové sídlo firmy v Praze?

  Je pro vás změna sídla teď problémem číslo jedna? Chcete, aby vaše sídlo bylo změněno bez sebemenších komplikací?

 • Převod VHS a digitalizace

  Převod VHS a digitalizace

  Převod provádím v nejvyšší možné kvalitě. Samozřejmě záleží na tom, jak bylo s kazetou zacházeno a kde byla uchovávána. Primárně dbám na kvalitu, používám nejkvalitnější převodníky. Nejsem nejlevnější, ale má kvalita je opravdu prvotřídní.

 • Úklidové a bezpečnostní služby

  Úklidové a bezpečnostní služby

  ASTREMA PLUS Vám nabízí kvalitní a spolehlivé úklidové služby ve Zlíně a okolí s možností využití náhradního plnění.

 • Sledování vozidel GPS

  Sledování vozidel GPS

  Provozujete dopravní firmu? Nebo disponuje vaše firma několika vozidly? A chcete mít o svém vozovém parku více informací?

 • Ochrana střech objektů před požárem

  Ochrana střech objektů před požárem

  Ochrana průmyslových hal a celých průmyslových komplexů je složitý a náročný proces. Ten obsahuje řadu kroků a dílčích opatření k celkové bezpečnosti průmyslových areálů.

 • Jak na nákup webkamery

  Jak na nákup webkamery

  Webkamera je v současné době nedílnou součástí výpočetní techniky. Jestliže i vy uvažujete o jejím nákupu, měli byste se snažit ušetřit co největší množství peněz.

 • Proč mít vlastní vířivku?

  Proč mít vlastní vířivku?

  Staří Egypťané používali horké koupele s přídavkem květin nebo bylin  k léčbě. Řekové věřili, že terapie ve vířivce je zásadní pro udržení zdravého života. V Indii byla terapie vodou základní přísadou pro správnou pohodu. Využívali léčbu, zahrnující inhalaci páry pro zlepšení funkce dýchacích cest.

 • Výjimečnost vířivek Villeroy & Boch

  Výjimečnost vířivek Villeroy & Boch

  Vířivky z řad značky Villeroy & Boch nabízí vše bez kompromisů a na maximum. U těchto vířivek naleznete speciálně měkčené podhlavníky a tyto vysoké krční polštáře poskytují příjemný odpočinek.

 • Dřevěné postele z masivu

  Dřevěné postele z masivu

  Soudobá vybavení bytu není jen o tom být moderní ale hlavně skloubit několik faktorů do jednoho optimálního celku. Zaměřme se na ložnice kde to hlavní vybavení je postel či chcete li lůžko.

 • Inspekce nemovitostí

  Inspekce nemovitostí

  Inspekce nemovitosti NEMOPAS je služba, ve které certifikovaný inspektor nemovitostí prozkoumá předmětnou nemovitost. Na základě průzkumu inspektor vypracuje podrobnou zprávu "průkaz nemovitosti" o stavu nemovitosti v osmi technických oborech.

 • Domácí Wellness a Spa

  Domácí Wellness a Spa

  Chcete si zařídit vlastní domácí wellness centrum včetně veškerého zařízení? Chcete si doma užívat vlastní vířivkysauny, nebo chcete otevřít hotelové nebo relaxační wellness centrum?

 • Kvalitní vířivky na zahradu

  Kvalitní vířivky na zahradu

  Představte si, že přijdete domů po náročném pracovním dni. Doma Vás čeká Vaše vlastní wellness.

 • Velkoformátová tiskárna

  Velkoformátová tiskárna

  Potřebujete vytisknout reklamní materiály? Hledátetiskárnu v Praze, která Vám dokáže vytvořit reklamní letáky, samolepky, velkoformátový tisk přesně dle Vašich požadavků a přání? Potom je tady pro vás naše tiskárnaUV Star v Praze.

 • Recepty PF 2016

  Recepty PF 2016

  Všem našim čtenářům, přispěvovatelům a náhodným kolemjdoucím, přejeme mnoho úspěchů, skvělých receptů a neskutečně lahodného jídla a pití v roce 2016 a doufáme, že nám zachováte přízeň i nadále a že společně Maminyrecepty.cz zvelebíme, rozšíříme a zdokonalíme, tak aby se zde každý cítil jako ve své kuchyni :-)

  Děkujeme...

 • Autoservis a autodoprava

  Autoservis a autodoprava

  Rodinný podnik, který vznikl v roce 1995 v Morkovicích u Kroměříže. Jedná se o autoservis pro osobní automobily v okolí Kroměříže, Vyškova i Brna. Postupem času jsme se zaměřili na servis automobilů všech značek a tedy náš autoservis SHAKE s.r.o. je velmi kvalitní firma v oblasti servisní a mechanické práce pro všechny typy osobní vozů jako jsou Škoda, Opel, Ford, BMW, Fiat, Chevrolet, Mitsubishi, Kia, Lancia, Dacia, Alfa Romeo, Subaru, toyota, VW (Volkswagen) a daších.

 • Lentikulární, digitální i ofset tiskárna

  Lentikulární, digitální i ofset tiskárna

  Tiskána UV STAR je společnost, která se zabývá lentikulárnímUV ofsetovýmUV-LED digitálním tiskem. Naše tiskárna se snaží vyjít všem zákazníkům vstříc a podle jejich požadavků vytváříme produkty nejvyšší kvality. Snažíme se, aby zákazník dostal svoji zakázku v co nejkratší době, v maximální kvalitě tisku, s osobním přístupem.

 • Vodní dekorace

  Vodní dekorace

  Jedná se o vodní stěny a sloupy, které vhodně dekorují interiér domova, firemních prostor či veřejných prostor. Vodní sloupy odstraňují stres a navozují pocit klidu a pohody.

 • Wellness

  Wellness

  EuroWellness je společnost se sídlem v Praze, která se zabývá kompletní realizací wellness, prodejem vířivek, saun a v nespolední řadě také prodejem vodních dekorací

 • Facebook přihlášení

  Facebook přihlášení

  Mnoho lidí používá Facebook, jednu z nejznámějších sociálních sítí na světě. Víte jak chránit na této síti své informace, jak se přihlásit bezpečně a co vlastně všechno Facebook umí?

 • Autokamery

  Autokamery

  Kvalitní důkazy v případě nehody

  Oblíbenou výbavou řidičů se staly autokamery. V případě dopravní nehody pomáhají řidiči dokázat, že není viníkem a objasnit nehodu z kamerového záznamu. Je to výborná věc, se kterou si můžete ušetřit spoustu starostí s policií a pojišťovnou. Nejvíce používané jsou například v Rusku, kdy jí v autě má snad každý řidič.
  Záznamy se ukládají na microSD kartu v kameře. Na trhu můžeme zakoupit různé druhy těchto kamer s různými parametry. Kvalitní kamery zaznamenávají obraz ve vysokém rozlišení a nechybí jim také kvalitní noční natáčení. Ze záznamu lze snadno přečíst SPZ vozidla, které Vás poškodilo, i tvář viníka. Kamery mají fukci "parkovací mód", který střeží Vaše auto až 24 hodin bez nabíjení. Instalace kamery je snadná. Součástí balení kamer by měl být držák a napájecí kabel. Kamera se připevňuje na čelní sklo a napájení strčíte do autozapalovače.
  Na silnicích můžete pořídit také spoustu vtipných videí, se kterými se můžete podělit s ostatními třeba na youtube :-) .
 • Nejvýše umístěná webkamera na světě

  Nejvýše umístěná webkamera na světě

  Pojďme pozorovat nejvyšší horu světa prostřednictvím webkamery!

   

  Vědcům se podařilo nainstalovat webkameru na vrcholek hory Kala Patthar v Himalájích, ze které lze sledovat sousední nejvyšší horu světa Mount Everest. Tento nápad realizovali s cílem pozorovat vliv globálního oteplování na sněhovou pokrývku Mount Everestu. Kamera je ve výšce pěti a půl kilometrů a pracuje na principu solárních článků (světlo se přeměňuje na elektrickou energii). Z tohoto důvodu lze nejvyšší vrcholek světa pozorovat jen 12 hodin denně. To znamená, že z České republiky se podíváte na Mount Everest v době od 1 hodiny ráno do 1 hodiny odpoledne.

  Záběry na Everest můžete shlédnout zde . Obraz je v kvalitním rozlišení a aktualizuje se v průběhu několika minut.

 • Partnerské stránky MojeBanka-Online

  Partnerské stránky MojeBanka-Online

  MojeBanka-Online - Naše společnost GENES Media s.r.o. připravila partnerské stránky MojeBanka-Online, které mají za úkol usnadnit přehled on-line bankovnictví tzv. internetbankingu a přehled jednotlivých služeb bank jako jsou MojeBanka, Servis24, eKonto apod.

 • Nové webkamery

  Nové webkamery

  Nově se začalo pracovat na přidávání webových kamer. Postupně aktualizujeme veškeré texty k web kamerám tak aby odpovídali realitě. V blízké budoucnosti začneme také přidávat nové webové kamery. Určitě se máte na co těšit.

 • Přes 3000 kamer

  Přes 3000 kamer

  Více jak 3 tisíce webkamer najdete nyní na našem webovém portále. Jsme rádi, že se s námi dělíte o všechny webkamery a rádi, v rámci možností, přidáváme další a další online kamery, tak aby naše databáze byla opravdu tou nejobjemnější.

 • Mapy kamer

  Mapy kamer

  Unikátní mapa webových kamer. Vyberte si místo, vyberte typ a zařazení kamery a jednoduchým kliknutím můžete sledovat online webkameru na kterém koliv místě na světě.

Partneři webkamer


Chci ZDE článek | odkaz

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Webkamery na mapě

Statistiky kamer

Počet kamer 2580
Počet sekcí 74
Uživatelů online 17
Uživatelů dnes 199
Uživatelů celkem 3141524