Právní ujednání

1.0 - Všeobecná ustanovení

Veškeré webové kamery, live, stream i jiné typy webkamer přebíráme z jiných serverů a tedy nejsme vlastníci ani provozovatelé těchto web kamer. Nejsme tedy zodpovědni za dostupnost webových kamer a za obsah jejich vysílání. V rámci možností se snažíme kamery třídit do kategorií, které odpovídají jejich vysílacímu programu. V případě zjištění nefunkčních webových kamer se snažíme tyto eliminovat tak, abychom zajistili dostupnost pouze funkčních webových kamer.

2.0 - Vlastnická práva

Webové kamery přebíráme z nejrůznějších webových serverů a snažíme se vždy na tento originální server odkazovat pomocí tlačítka "Originální URL", které je umístěné v detailu každé kamery. Kvůli zachování autorských práv nemáme možnost oslovit vlastníka každé webové kamery o dovolení vysílání na našem serveru a tak v případě, že zde objevíte svou web kameru, kterou si nepřejete na serveru TOP-KAMERY.CZ publikovat, neváhejte nás kontaktovat a my vše napravíme.

3.0 - Kopírování a odkazování z našeho serveru

Tak jako my přebíráme web kamery z nejrůznějších serverů světa, tak i Vám je dovoleno přebírat náš obsah s vyjímkou textů a grafiky přidružené k portálu TOP-KAMERY.CZ. Přitom je nutné se řídit tím, že v rámci etiky byste měli zachovávat originálni adresu jak převzaté Webkamery tak našeho serveru TOP-KAMERY.cz. Veškeré grafické vyobrazení a texty, pokud není označeno jinak jsou majetkem firmy GENES Media s.r.o. a bez souhlasu jednatele této firmy je zakázáno jakékoliv šíření a publikování.

4.0 - Závěrečná ustanovení

Provozovatelem portálu je firma GENES Media s.r.o. a veškerá práva na vlastnictví doménového jména TOP-KAMERY.cz a programátorského obsahu tak i grafického zpracování patří právě pod hlavičku GENES Media  s.r.o. Jakékoliv kopírování programátorského či grafického obsahu webových stránek TOP-KAMERY.cz bude považováno za porušení zákona o autorských právech a bude dle tohoto zákona postihováno.

s přáním příjemného dne 
TOP-KAMERY.CZ

Partneři webkamer


Webkamery na mapě

Statistiky kamer

Počet kamer 2582
Počet sekcí 74
Uživatelů online 11
Uživatelů dnes 455
Uživatelů celkem 1692835

Partneři TOP Kamery CZ

Levné ubytování Praha

Příjemné ubytování ve 2 až 4 lůžkových pokojích za rozumné ceny.

Tvorba webových stránek

Vlastní webové stránky od 99Kč/ měsíc. Zjíetěte více o tvorbě webu.

Tvorba webu

Vytvořte si vlastní ůžasné webové stránky třeba k pronájmu penzionu.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!