Dřevěné postele z masivu

Dřevěné postele z masivu

Aspekty postele z masivu

Soudobá vybavení bytu není jen o tom být moderní ale hlavně skloubit několik faktorů do jednoho optimálního celku. Zaměřme se na ložnice kde to hlavní vybavení je postel či chcete li lůžko.

Není náhodou že právě postele z masivního dřeva zažívají zasloužený návrat na výsluní. Doslova stovky let lidé měli své postýlky a postele z masivního dřeva. Máme zde důležité hledisko a to je ergonomie postele z masivu. Optimální postýlka musí splňovat funkční estetickou ale i zdravotní úlohu. Nezanedbatelné jsou také prostorové možnosti ložnice a v neposlední řadě finanční možnosti klienta. Také směr a umístění postele v místnosti má vliv na kvalitu spánku. Nutnou výbavou každé ložnice je především funkční aspekt, které dává dobré zacílení vzhledovému pojetí dřevěné postele. O co nám především jde v ložnici? Ano jde nám především o kvalitní a hluboký spánek. Všeobjímající spánek dokáže uklidnit naše smysly a doplnit energii do nového úspěšného dne.

 

Postel pro Ložnici v panelovém domě

Ano Česká republika má hodně panelových domů a v každém domě je spousta bytů. V každém takové bytě nalezneme ložnici či místo pro lůžko. Je to jiné než u rodinných domů. Takové postel z masivu musí často být zároveň i skříní pro spoustu věcí. Je to rozumné jak s prostorového hlediska tak z finančního pohledu. Lze říci že je dobré si ujasnit jak má bát postel velká a především jakým způsobem se bude vstupovat do úložné části postele z masivu s úložným prostorem. Možností máme několik. Manželské postele jsou často v rozmezí 140x200 cm přes 160x200 cm k nejčastějšímu 180x200 cm až po velké letiště 200x200 cm. Někdy také bývají atypické větší rozměry plus 10 až 20 cm.

 

Možnost první výklopný rošt čelní v celku. Tuto možnost voli častěji muži než ženy. O důvodu proč tomu tak je si napíšeme zase někdy příště. Druhá možnost je čelná vyklop dělený. U firmy Marek Migo která má e-shop na adrese postelezmasivu.com je tato volba jako i jiné vyrobitelná za opravdu rozumné peníze. Spolu s třetí možností boční výklopné rošty je to nejprodávanější verze přístupu do úložného prostoru lůžka.

 

Postele z MasivuPartneři webkamer


Chci ZDE článek | odkaz

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Webkamery na mapě

Statistiky kamer

Počet kamer 2580
Počet sekcí 74
Uživatelů online 19
Uživatelů dnes 364
Uživatelů celkem 3115214