Právní ujednání

1.0 - Všeobecná ustanovení

Veškeré webové kamery, live, stream i jiné typy webkamer přebíráme z jiných serverů a tedy nejsme vlastníci ani provozovatelé těchto web kamer. Nejsme tedy zodpovědni za dostupnost webových kamer a za obsah jejich vysílání. V rámci možností se snažíme kamery třídit do kategorií, které odpovídají jejich vysílacímu programu. V případě zjištění nefunkčních webových kamer se snažíme tyto eliminovat tak, abychom zajistili dostupnost pouze funkčních webových kamer.

2.0 - Vlastnická práva

Webové kamery přebíráme z nejrůznějších webových serverů a snažíme se vždy na tento originální server odkazovat pomocí tlačítka "Originální URL", které je umístěné v detailu každé kamery. Kvůli zachování autorských práv nemáme možnost oslovit vlastníka každé webové kamery o dovolení vysílání na našem serveru a tak v případě, že zde objevíte svou web kameru, kterou si nepřejete na serveru TOP-KAMERY.CZ publikovat, neváhejte nás kontaktovat a my vše napravíme.

3.0 - Kopírování a odkazování z našeho serveru

Tak jako my přebíráme web kamery z nejrůznějších serverů světa, tak i Vám je dovoleno přebírat náš obsah s vyjímkou textů a grafiky přidružené k portálu TOP-KAMERY.CZ. Přitom je nutné se řídit tím, že v rámci etiky byste měli zachovávat originálni adresu jak převzaté Webkamery tak našeho serveru TOP-KAMERY.cz. Veškeré grafické vyobrazení a texty, pokud není označeno jinak jsou majetkem firmy GENES Media s.r.o. a bez souhlasu jednatele této firmy je zakázáno jakékoliv šíření a publikování.

4.0 - Závěrečná ustanovení

Provozovatelem portálu je firma GENES Media s.r.o. a veškerá práva na vlastnictví doménového jména TOP-KAMERY.cz a programátorského obsahu tak i grafického zpracování patří právě pod hlavičku GENES Media  s.r.o. Jakékoliv kopírování programátorského či grafického obsahu webových stránek TOP-KAMERY.cz bude považováno za porušení zákona o autorských právech a bude dle tohoto zákona postihováno.

s přáním příjemného dne 
TOP-KAMERY.CZ


Inspekce nemovitosti Praha a Střední Čechy - Jiří Čížek. Inspekce nemovitosti Praha, Příbram, Rožmitál - Jiří Hlavín. Inspekce nemovitosti Nymburk, Praha a okolí - Petr Tichota. Inspekce nemovitosti Hradce Králové a okolí , Náchod a Rychnov nad Kněžnou - Vladimír Sháněl. Vířivky luxusní vířivé vany a vířivka. Inspekce nemovitosti Brno, Znojmo a Vyškov - Eva Chlupová. Inspekce nemovitosti Pardubice Chrudim, Hlinsko v Čechách - Petr Kůrka. Inspekce nemovitosti Beroun, Praha a okolí - David Hoffman a Petr Coufal. Inspekce nemovitosti Přerov a Nový Jičín, Valašské Meziříčí, Vsetín - Martin Škoda. Inspekce nemovitosti Louny - Josef Kastner.