Domácí Wellness a Spa

Domácí Wellness a Spa

Chcete si zařídit vlastní domácí wellness centrum včetně veškerého zařízení? Chcete si doma užívat vlastní vířivky, sauny, nebo chcete otevřít hotelové nebo relaxační wellness centrum?

Kontaktujte firmu Eurowellness, která Vám zrealizuje kompletní wellness, balneo, regenerační či lázeňské prostory.

 

Společnost Eurowellness vyrábí finské sauny, parní sauny, Kneippovy chodníky a další zařízení pro komerční i privátní účely ve wellness. Každé wellness centrum vyrábíme zákazníkovi na míru, přesně podle jeho požadavků a přání. Veškerou realizaci wellness centra kompletně zajistíme. Firma Eurowellness zařídí počáteční analýzu, 3D vizualizaci, díky které si budete moci svoji nové centrum živě představit. Dále Vám bude zhotovena nabídka, projekt, stavba a samozřejmostí je pak i kompletní servis.

SPA a Wellness prostory

Do Vašeho wellness centra můžete nechat instalovat různé kombinace wellness vybavení, které naše firma nabízí.

Není pro nás žádný problém vybavit malé wellness centrum stejně tak jako velká, komerční spa prostory. Součástí vybavení může být vše, na co si jen vzpomenete. Vyberete si wellness vybavení, které chcete do Vašeho nového centra naprojektovat a nainstalovat. Možnosti jsou opravdu veliké. Od vířivých van, přes nerezové bazénysauny až po vodní dekorace.

 

Sauny pro vaše SPA a Wellness

Příkladem vybavení je sauna. Druh sauny si vyberete, můžete mít klasickou finskou saunu, parní saunu, biosaunu, bylinnou saunu, infrasaunu a další.

 

Nezbytnou součástí sauny mohou být také různé bazény - ochlazovací bazény, ochlazovací vědra, zážitkové sprchy, ledový vodopád aj.. Unikátním projektem společnosti Eurowellness je kabina Polaris, kde stěna je vyrobena z tlusté vrstvy drobivého ledu. Ledová stěna je vlastně tvořena obrovskou vrstvou ledu. Ledová stěna zabrání stagnaci vlhkosti a přináší teploty kolem 5 °C.

 

Další vybavení SPA a Wellness

Dále jsou pro vás připraveny SPA a Wellness vybavení jako Kneippovy lázně, Hammam koupel, solária, místnost pro masáž, masážní stoly nebo například místo pro haloterapii, terapii hudbou nebo terapii světlem – chromoterapii.

 

Pro společnost Eurowellness není nic problém! Neváhejte a navštivte nás a řekněte nám Vaše přání ohledně wellness centra. Každé Vaše přání a sny budou převedeny do reality a Vy budete moci nerušeně relaxovat a odpočívat.Partneři webkamer


Chci ZDE článek | odkaz


Evropské centrum armádního generála Karla Janouška.z.s.


Digitalizace VHS a převod VHS na DVD.


Skenování diapozitivů negativů a fotek.


Blog Maxmilána Rába. Jak sbalit holku


Ynaradi.cz Najděte zde nářadí pro každého domácího kutila. Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.


Slevové kódy Datart - Oblíbené slevy, slevové kupóny a slevové kódy najdete na webu PandaKupony.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Webkamery na mapě

Statistiky kamer

Počet kamer 2582
Počet sekcí 74
Uživatelů online 9
Uživatelů dnes 592
Uživatelů celkem 2358528