Autokamery

Autokamery

Kvalitní důkazy v případě nehody

Oblíbenou výbavou řidičů se staly autokamery. V případě dopravní nehody pomáhají řidiči dokázat, že není viníkem a objasnit nehodu z kamerového záznamu. Je to výborná věc, se kterou si můžete ušetřit spoustu starostí s policií a pojišťovnou. Nejvíce používané jsou například v Rusku, kdy jí v autě má snad každý řidič.
Záznamy se ukládají na microSD kartu v kameře. Na trhu můžeme zakoupit různé druhy těchto kamer s různými parametry. Kvalitní kamery zaznamenávají obraz ve vysokém rozlišení a nechybí jim také kvalitní noční natáčení. Ze záznamu lze snadno přečíst SPZ vozidla, které Vás poškodilo, i tvář viníka. Kamery mají fukci "parkovací mód", který střeží Vaše auto až 24 hodin bez nabíjení. Instalace kamery je snadná. Součástí balení kamer by měl být držák a napájecí kabel. Kamera se připevňuje na čelní sklo a napájení strčíte do autozapalovače.
Na silnicích můžete pořídit také spoustu vtipných videí, se kterými se můžete podělit s ostatními třeba na youtube :-) .


Partneři webkamer


Chci ZDE článek | odkaz


Evropské centrum armádního generála Karla Janouška.z.s.


Digitalizace VHS a převod VHS na DVD.


Skenování diapozitivů negativů a fotek.


Blog Maxmilána Rába. Jak sbalit holku


Ynaradi.cz Najděte zde nářadí pro každého domácího kutila. Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.


Slevové kódy Datart - Oblíbené slevy, slevové kupóny a slevové kódy najdete na webu PandaKupony.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Webkamery na mapě

Statistiky kamer

Počet kamer 2582
Počet sekcí 74
Uživatelů online 8
Uživatelů dnes 608
Uživatelů celkem 2358544