Skryté kamery odhalí nevěru i nepoctivého úředníka

Skryté kamery odhalí nevěru i nepoctivého úředníka
vloženo 08.12.2017


Skryté kamery

Chtěli jste někdy vědět, co se děje třeba u vás doma, když tam nejste? Nebo jste chtěli odhalit, který z kolegů v práci tajně vykrádá firemní kuchyňku a odnáší si věci domů? Jestliže tomu tak je, pomohou vám
skryté kamery. Tyto moderní produkty se v dnešní době dají schovat prakticky do libovolného předmětu, jakou dokonale nenápadné a umožní vám zjistit přesně to, co chcete.

K čemu všemu jsou ukryté kamery dobré?


Skryté kamery používá celá řada lidí. Možná vás překvapí, že se nejedná jen o soukromé detektivy nebo policisty, ale třeba i o majitele nemovitosti nebo starostlivé rodiče, již chtějí vědět, jak chůva hlídající jejich děti dělá svou práci. Tento druh zboží je už běžnou součástí našeho života a nároční zákazníci jej používají.

 

Skryté kamery mají celou řadu využití:

  1. Pořizování tajných záznamů z různých schůzek

  2. Ochrana majetku

  3. Zabezpečení domu, bytu, kanceláře nebo jiných prostor

  4. Ochrana osob

  5. Odhalení nepoctivých zaměstnanců, obchodních partnerů a dalších

  6. Odhalení nevěry

Od kelímku na kávu až po budík – tam všude se dá kamery ukrýt

Skryté kamery v různých předmětech

Hlavním účelem skrytých kamer je samozřejmě to, aby se o nich sledovaný člověk nedozvěděl, zatímco pořizují záznam. Proto jsou dnešní produkty dokonale nenápadné a často ukryté v předmětech, kde byste to někdy ani nečekali.


Příklady umístění skrytých kamer:

  • Budíky a hodiny

  • Powebanky, klíčenky...

  • Hodinky nebo brýle

  • Napájecí kabely

Kolik skryté kamery stojí?

 

Dnes je na trhu různorodá škála produktů v různých cenových hladinách. Pokud například chcete skrytou kameru jen pro „jednorázovku“, postačí vám levná skrytá kamera v budíku, kterou lze pořídit v ceně okolo tisíce korun. Pro náročnější úkony, jako je například načapání nepoctivého úředníka při schůzce v restauraci vám přijdou vhod hodinky s kamerou, jejichž cena je zpravidla o pár stovek vyšší (u nejlevnějších modelů).

Pro vysoce náročné zákazníky (typicky profesionály) jsou zde Xnásobně dražší produkty, které vynikají ve všech směrech,jako je kvalita záznamu, délka výdrže nebo praktičnost.


Kde koupit skryté kamery?

 

Skryté kamery - diskrétní doručení


Českým lídrem na trhu špionážní a bezpečností techniky je e-shop Spyobchod.cz. V sortimentu najdete pouze ověřené, profesionální produkty. Ke všem produktům vám poskytne profesionální poradenství, ale i případnou montáž systému.

Prodejce také nedávno uvedl na trhu vlastní řadu špionážní a zabezpečovací techniky, kterou najdete v e-shopu Secutek.cz.Partneři webkamer


Webkamery na mapě

Statistiky kamer

Počet kamer 2582
Počet sekcí 74
Uživatelů online 17
Uživatelů dnes 814
Uživatelů celkem 1580312
Tvorba webových stránek

Levné webové stránky se snadnou správou webu.

Levné ubytování Praha

Příjemné ubytování ve 2 až 4 lůžkových pokojích za rozumné ceny.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Partneři TOP Kamery CZ