Setříděné vzpomínky?

Setříděné vzpomínky?
vloženo 30.10.2017

Vrátili jste se z dovolené a máte plno úžasných videí, na kterých jsou zachyceny všechny Vaše zážitky. Ale co s nimi? Máte video z fotoaparátu, z mobilního telefonu a z kamery a jak je všechny roztřídit?

Videolidé pomůže setřídit video soubory

Systém Videolide.cz Vám s tím pomůže. Aplikace Videolidé analyzuje všechny Vaše videa, díky manažeru videí hned vidíte přehledný výpis všech video souborů. V něm si můžete videa jednoduše seřazovat nebo filtrovat. Lze je seřadit například podle data pořízení, velikosti, abecedy nebo i podle informací, které jsou na záběrech.

Videolide rozezná živé a neživé objekty, které automaticky ve videu označí.

Licence a zkušební verze

Aplikace Videolide je ke stažení zdarma a zkušební verze na 30 dní je zdarma. Vyzkoušíte si jí a pokus budete spokojeni, můžete si zakoupit licenci k využívání videolide.cz jak dlouho budete chtít. Aplikace se instaluje na operační systém Windows 10,8 nebo 7. Se základní testovací verzí budete mít k dispozici videopřehrávač pro okamžité přehrávání videí, dále manažera videí pro správu Vašich videí a jejich možné třídění a také funkci Měj přehled, díky které můžete intuitivně ovládat využívat přehledně funkce aplikace přímo v internetovém prohlížeči. S licencí Videolide.cz budete mít ještě další funkce jako jsou Chytré přehledy, Inteligentní hledání, možnost označovat klíčové momenty, vizuální hledání nebo řazení a filtrování videí a mnoho dalšího.

Jak to funguje?

Videolide je jednoduchá aplikace, se kterou dohledáte určitý záběr ve vaší videotéce. Přehledný design aplikace je implementovaný přímo do webového prohlížeče a tím zajišťuje kompatibilitu s každým počítačem. Videolide funguje pod prohlížeči Google Chrome nebo Mozila FireFox. Jedním kliknutím spustíte přímo z prohlížeče video scénu, kterou jste hledali. Hledání je jednodušší než si myslíte. Do vyhledávače zadáte, co na záběru chcete nalézt a Videolide Vám to najdou. Aplikace umí rozeznat zvířata, děti, dalších 400 živých i neživých objektů bez jakéhokoliv předchozího označování. Zadáte slovo "kočka" a videolide.cz Vám najde všechny záběry, kde je kočka. Jedná se o intuitivní třídění, chytrý kód rozpozná, co se na záběrech nachází a Vy už rovnou dostanete záznam s tímto záběrem, který jste hledali.

Svá videa můžete také pomocí softwaru dále označovat, můžete tagovat, přidávat si k záběrům vlastní poznámky a tím si video ještě lépe upravit.