EF Recycling s.r.o. - recyklace odpadů

EF Recycling s.r.o. - recyklace odpadů

Recyklace plastů je způsob zpracování plastového odpadu a plastových zbytků (a to nejen PET lahví) a následná výroba nového plastového (znovurecyklovatelného) produktu. Naše firma EF Recycling s.r.o. se díky službě recyklace plastových a kokových odpadů snaží pomoci v boji proti jednorázovým plastům a znečišťování planety.

Sběrem a tříděním plastů přispíváme nejen k výrobě nových produktů, ale také k ochraně životního prostředí. Plastový odpad je pro ekologii velikou zátěží a my se tento problém snažíme řešit v rámci našich možností a znalostí profesionálů (Regranulace plastů).

Manuální třídění plastů k recyklaci

Před zahájením technického zpracování plastů k jejich recyklaci, je velice důležité měkké a tvrdé plasty, kovy a další materiály oddělit, roztřídit. Toto v EF Recycling s.r.o. děláme ručně s největší pečlivostí a úspěšností. Tímto postupem dosahujeme velmi kvalitního nového plastového produktu, který je možno opět recyklovat.

 

Plastový regranulát

Roztříděný plastový odpad dále drtíme na nejrůznější velikosti a frakce. Plastový regranulát se díky svým vlastnostem stává vstupem pro další výrobu. Je nejen ekologický - šetří životní prostředí, ale také ekonomický - šetří firemní náklady.

Plastový granulát najde využití ve výrobě plastových produktů, které se následně mohou pyšnit nálepkou „vyrobeno z recyklovaného materiálu". Tyto produkty se mohou opět recyklovat. Výhodou je nízká cena vstupního materiálu a možnost výběru z mnoha barevných variant, které se dají téměr libovolně kombinovat.

Ekologické a odpadové poradenství

Nejen že se EF Recycling s.r.o. zabývá tříděním a recyklací plastových výrobků, ale pomáhá v tomto postupu řešit požadavky na recyklaci a ekologii i jiným firmám i jednotlivcům. Kromě zavádění kompletních systémů ekologie, recyklace a auditů poskytujeme činnost tzv. externího ekologa.

Ekologická likvidace odpadu
Ekologická likvidace odpadu - EF Recycling

Externí ekolog

Jako specialisté v oblasti ekologie a předpisů EF Recycling s.r.o. disponuje certifikovanými odborníky v této oblasti, kteří se mohou stát i vašimi "externími ekology". V případě, že nemáte dostatek prostředků a čas či znalosti řešit předpisy v oblasti životního prostředí, rádi vám poskytneme externího ekologa na dlouhodobou a trvalou spolupráci. Nemusíte se tak o nic starat. Veškeré právní a jiné předpisy zajistí certifikovaný znalec životního prostředí - "Ekologický externista".

 Partneři webkamer


Chci ZDE článek | odkaz


Evropské centrum armádního generála Karla Janouška.z.s.


Digitalizace VHS a převod VHS na DVD.


Skenování diapozitivů negativů a fotek.


Blog Maxmilána Rába. Jak sbalit holku


Ynaradi.cz Najděte zde nářadí pro každého domácího kutila. Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.


Slevové kódy Datart - Oblíbené slevy, slevové kupóny a slevové kódy najdete na webu PandaKupony.

Tvorba webových stránek

Vlastní webové stránky od 99Kč/ měsíc. Zjíetěte více o tvorbě webu.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Webkamery na mapě

Statistiky kamer

Počet kamer 2582
Počet sekcí 74
Uživatelů online 15
Uživatelů dnes 142
Uživatelů celkem 1981413