Vstřiky pro dieselové automobily

Vstřiky pro dieselové automobily
vloženo 23.12.2017

 

 

Mimo auto inzerce pro každého a poptávky náhradních dílů, spustí v lednu 2018 prodej vlastních vstřiků pro dieselové motory. „Autorizované servisy nás okrádají,“ říká provozovatel serveru David Vaníček po vlastní negativní zkušenosti.

 

Pro koho budou prodeje vstřiků?

 

Chceme pomoci řidičům dieselových automobilů, kteří tráví ve svém autě hodně času. Moje zkušenosti se servisy jsou špatné. Po zaplacení 50 000 Kč jsem se domníval, že mi bude všechno fungovat jak má, ale nestalo se tak. Momentálně se s nimi soudím. Také se nabízí řešení repasí, ale není to ono.

 

Nelíbí se Vám repase?

 

Nelíbí se mi cena za repasi. Dívejte, porovnejme si vstřik za 13 000 Kč a vstřik za 4 000 Kč. Ten za těch 13 000 se repasovat dá oproti tomu za 4 000. Ale pořád musíme počítat s tím, že vstřik bude repasovaný a ne nový. Mnoho servisů tvrdí, že vstřik repasovaný je jako nový, ale pořád je repasovaný. Na to musíme myslet.

 

Server Autopes.cz umožňuje nechat si udělat kvalitní repasi za příjemnou cenu u autorizovaných servisů BOSCH.

 

Jestli tomu rozumím správně, repasi dělají servise BOSCH?

 

Správně. Naše vzájemná spolupráce se servisem BOSCH funguje perfektně. Množstevní sleva je zde na prvním místě, což pozná i konečný spotřebitel při koupi. K repasovaným vstřikům obdržíte oficiální protokol BOSCH a 1 roční záruku, takže si můžete být jistí, co od nás kupujete.

 

Pak tu máme i třetí možnost. Pokud nechcete kupovat nové vstřiky nebo ty repasované, stále si můžete koupit vstřiky použité. Rozdíl je ale v tom, že tyto vstřiky jsou z havarovaných aut a jsou cenově velice slibné. K nim přidáváme 14 denní zkušební lhůtu. Jestliže se Vám nebudou líbit, můžete je přijít reklamovat a my Vám peníze vrátíme zpět.

 

Dále je tu další překvapení v podobě autobaterií, můžete být konkrétnější?

 

Naši novinkou nejsou jenom vstřiky, ale i nový systém vyhledávání autobaterií – podle typu auta. Systém pomůže najít přesně tu autobaterii, kterou váš vůz potřebuje.

 

Jak jste k tomu přišel?

 

Opět zkušenosti. Nutně jsem potřeboval autobaterii, a prodejci mě zasypali irelevantními informacemi, a já jsem byl až zmaten. Řekl jsem si, že takhle to dál nepůjde.Partneři webkamer


Webkamery na mapě

Statistiky kamer

Počet kamer 2582
Počet sekcí 74
Uživatelů online 25
Uživatelů dnes 830
Uživatelů celkem 1580328
Tvorba webových stránek

Levné webové stránky se snadnou správou webu.

Levné ubytování Praha

Příjemné ubytování ve 2 až 4 lůžkových pokojích za rozumné ceny.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Partneři TOP Kamery CZ