Vstřiky pro dieselové automobily

Vstřiky pro dieselové automobily

 

 

Mimo auto inzerce pro každého a poptávky náhradních dílů, spustí v lednu 2018 prodej vlastních vstřiků pro dieselové motory. „Autorizované servisy nás okrádají,“ říká provozovatel serveru David Vaníček po vlastní negativní zkušenosti.

 

Pro koho budou prodeje vstřiků?

 

Chceme pomoci řidičům dieselových automobilů, kteří tráví ve svém autě hodně času. Moje zkušenosti se servisy jsou špatné. Po zaplacení 50 000 Kč jsem se domníval, že mi bude všechno fungovat jak má, ale nestalo se tak. Momentálně se s nimi soudím. Také se nabízí řešení repasí, ale není to ono.

 

Nelíbí se Vám repase?

 

Nelíbí se mi cena za repasi. Dívejte, porovnejme si vstřik za 13 000 Kč a vstřik za 4 000 Kč. Ten za těch 13 000 se repasovat dá oproti tomu za 4 000. Ale pořád musíme počítat s tím, že vstřik bude repasovaný a ne nový. Mnoho servisů tvrdí, že vstřik repasovaný je jako nový, ale pořád je repasovaný. Na to musíme myslet.

 

Server Autopes.cz umožňuje nechat si udělat kvalitní repasi za příjemnou cenu u autorizovaných servisů BOSCH.

 

Jestli tomu rozumím správně, repasi dělají servise BOSCH?

 

Správně. Naše vzájemná spolupráce se servisem BOSCH funguje perfektně. Množstevní sleva je zde na prvním místě, což pozná i konečný spotřebitel při koupi. K repasovaným vstřikům obdržíte oficiální protokol BOSCH a 1 roční záruku, takže si můžete být jistí, co od nás kupujete.

 

Pak tu máme i třetí možnost. Pokud nechcete kupovat nové vstřiky nebo ty repasované, stále si můžete koupit vstřiky použité. Rozdíl je ale v tom, že tyto vstřiky jsou z havarovaných aut a jsou cenově velice slibné. K nim přidáváme 14 denní zkušební lhůtu. Jestliže se Vám nebudou líbit, můžete je přijít reklamovat a my Vám peníze vrátíme zpět.

 

Dále je tu další překvapení v podobě autobaterií, můžete být konkrétnější?

 

Naši novinkou nejsou jenom vstřiky, ale i nový systém vyhledávání autobaterií – podle typu auta. Systém pomůže najít přesně tu autobaterii, kterou váš vůz potřebuje.

 

Jak jste k tomu přišel?

 

Opět zkušenosti. Nutně jsem potřeboval autobaterii, a prodejci mě zasypali irelevantními informacemi, a já jsem byl až zmaten. Řekl jsem si, že takhle to dál nepůjde.Partneři webkamer


Chci ZDE článek | odkaz


Evropské centrum armádního generála Karla Janouška.z.s.


Digitalizace VHS a převod VHS na DVD.


Skenování diapozitivů negativů a fotek.


Blog Maxmilána Rába. Jak sbalit holku


Ynaradi.cz Najděte zde nářadí pro každého domácího kutila. Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.


Slevové kódy Datart - Oblíbené slevy, slevové kupóny a slevové kódy najdete na webu PandaKupony.

Tvorba webových stránek

Vlastní webové stránky od 99Kč/ měsíc. Zjíetěte více o tvorbě webu.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Webkamery na mapě

Statistiky kamer

Počet kamer 2582
Počet sekcí 74
Uživatelů online 17
Uživatelů dnes 465
Uživatelů celkem 1971542