Slevové kupóny, k čemu slouží?

Slevové kupóny, k čemu slouží?

 

 

Objevujeme kouzlo slev

Na úvod trocha teorie. Sleva patří obecně mezi nejmocnější obchodní praktiky. V tuzemsku se dle aktuálně dostupných údajů prodá ve slevě asi 52 % veškerého zboží. Sleva jednoznačně dokáže zvýšit počet uživatelů, objem konverzí a v konečném důsledku podpoří prodej.

 

Slevové kupóny představují velmi jednoduchý způsob, jak zákazníkům slevu nabídnout. K ničemu nezavazují, nevyžadují žádné úkony v podobě registrace a ani nemění výrazně výsledný nákupní proces.

 

Na zákazníka působí lépe i z psychologického hlediska. O slevu se musí určitým způsobem „zasloužit“ tím, že zadává kód a sleva se odpočítává individuálně na konkrétní nákup. Spotřebitel má tedy pocit, že se mu dostává jakéhosi individuálního privilegia.

 

Jak se používají slevové kupóny

Většinou mají slevové kupóny podobu jednoduchého kódu. Tento kód musí zákazník při nákupu zadat do nákupního košíku, aby mu mohla být odečtena sleva v příslušné výši.

 

Vzhledem k tomu, že se jedná o poměrně úspěšný obchodní nástroj, využívá je řada obchodníků s různým sortimentem – od hraček přes kosmetiku až po potřeby pro domácí mazlíčky. U velkých e-shopů jsou to prakticky všichni.

 

Zákazník má ovšem takto poměrně ztíženou orientaci v množství slevových kódů. Proto vznikly portály jako Megakupon.cz a slovenský Zlavove-Kupony.eu. Zde si stačí jednoduše vybrat požadovanou kategorii zboží nebo konkrétního prodejce a ihned vidíte, zda je slevový kód dostupný. Aktuálně lze využít například platné slevové kódy na Sconto.cz

 

Stejně tak se na portálu Megakupon.cz dozvíte o dalších významných slevách a akcích. Jednou z nejvýraznějších akcí letošního podzimu bude určitě Black Friday 2019. Ten tradičně probíhá po Dni díkůvzdání, nicméně postupem času se marketingová akce rozšířila natolik, že dnes již často trvá celý týden.Partneři webkamer


Chci ZDE článek | odkaz


Evropské centrum armádního generála Karla Janouška.z.s.


Digitalizace VHS a převod VHS na DVD.


Skenování diapozitivů negativů a fotek.


Blog Maxmilána Rába. Jak sbalit holku


Ynaradi.cz Najděte zde nářadí pro každého domácího kutila. Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.


Slevové kódy Datart - Oblíbené slevy, slevové kupóny a slevové kódy najdete na webu PandaKupony.

Tvorba webových stránek

Vlastní webové stránky od 99Kč/ měsíc. Zjíetěte více o tvorbě webu.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Webkamery na mapě

Statistiky kamer

Počet kamer 2582
Počet sekcí 74
Uživatelů online 7
Uživatelů dnes 901
Uživatelů celkem 2097703