Skrytá kamera v síťovém adaptéru

Skrytá kamera v síťovém adaptéru
vloženo 11.04.2018

Špionážní kamery nabízejí skvělý, ostrý obraz a čistý zvuk a navíc mají banálně jednoduchou obsluhu. Můžete je nainstalovat prakticky na jakékolik místo a na jakékoliv zařízení. Skrytá kamera v sí​​ťovém adaptéru PV-AC20UNI s WiFi modulem zajišťuje diskrétní monitorování každé místnosti.

Skrytá kamera v síťovém adaptéru díky WiFi modulu, Vám umožní sledovat dění v místnosti z libovolného místa na zeměkouli.

 

Pro koho je skrytá kamera v síťovém adaptéru?

Takové zařízení je ideální pro:

- Osoby, které pobývají často mimo domov
- Majitele obchodů nebo nebytových prostorů
- Rodiny, které mají starost o dům během dovolené
- Každého, kdo potřebuje funkční a kompletní monitorování místností a zabezpečení domu.

 

 

Adapter s kamerou

Proč zvolit skrytou kameru v síťovém adaptéru?

Vzdálený přístup k zařízení přes WiFi modul umožňuje nastavení nahrávání, režimu nahrávání a prohlížení a mazání materiálu. Bezplatná aplikace umožňuje neomezený přístup k skryté kameře z úrovně mobilního zařízení. Kamera v síťovém adaptéru pracuje ve výchozím nastavení v režimu detekce pohybu. Nahrávání se spouští v okamžiku vyskytnutí se pohybu v zorném poli kamery. Důležité funkce, které umožňují úsporu místa na paměťové kartě a času při pozdějším prohlížení materiálu, jsou možnost nahrávání podle stanoveného harmonogramu a funkce detekce pohybu. Zapisovač je opatřen funkcí přepisování nahrávek - po zaplnění paměti jsou ty nejstarší smazány a nahrazeny probíhajícím nahráváním.

 

 

Adapter s kamerou

 

 

Nahrávky ze zapisovače jsou ukládány na micro SD karty o kapacitě do 128GB, při čemž je nutné myslet na nutnost formátování karet na FAT nad 32 GB. Přehrávání uložených souborů lze provést dvojím způsobem, buď přes vyjmutí karty a přenesení souborů, nebo připojením přes skrytý USB port.

Kde koupit skrytou kameru v síťovém adaptéru?

Českým lídrem na trhu špionážní a bezpečností techniky je e-shop SpyShop24.cz. Společnost působí na trhu od roku 2007. Odborně proškolený tým zaručuje individuální přístup, díky čemuž se těší důvěrou stále větší skupiny zákazníků.Partneři webkamer


Webkamery na mapě

Statistiky kamer

Počet kamer 2582
Počet sekcí 74
Uživatelů online 14
Uživatelů dnes 449
Uživatelů celkem 1692829

Partneři TOP Kamery CZ

Levné ubytování Praha

Příjemné ubytování ve 2 až 4 lůžkových pokojích za rozumné ceny.

Tvorba webových stránek

Vlastní webové stránky od 99Kč/ měsíc. Zjíetěte více o tvorbě webu.

Tvorba webu

Vytvořte si vlastní ůžasné webové stránky třeba k pronájmu penzionu.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!