Skrytá kamera v síťovém adaptéru

Skrytá kamera v síťovém adaptéru
vloženo 11.04.2018

Špionážní kamery nabízejí skvělý, ostrý obraz a čistý zvuk a navíc mají banálně jednoduchou obsluhu. Můžete je nainstalovat prakticky na jakékolik místo a na jakékoliv zařízení. Skrytá kamera v sí​​ťovém adaptéru PV-AC20UNI s WiFi modulem zajišťuje diskrétní monitorování každé místnosti.

Skrytá kamera v síťovém adaptéru díky WiFi modulu, Vám umožní sledovat dění v místnosti z libovolného místa na zeměkouli.

 

Pro koho je skrytá kamera v síťovém adaptéru?

Takové zařízení je ideální pro:

- Osoby, které pobývají často mimo domov
- Majitele obchodů nebo nebytových prostorů
- Rodiny, které mají starost o dům během dovolené
- Každého, kdo potřebuje funkční a kompletní monitorování místností a zabezpečení domu.

 

 

Adapter s kamerou

Proč zvolit skrytou kameru v síťovém adaptéru?

Vzdálený přístup k zařízení přes WiFi modul umožňuje nastavení nahrávání, režimu nahrávání a prohlížení a mazání materiálu. Bezplatná aplikace umožňuje neomezený přístup k skryté kameře z úrovně mobilního zařízení. Kamera v síťovém adaptéru pracuje ve výchozím nastavení v režimu detekce pohybu. Nahrávání se spouští v okamžiku vyskytnutí se pohybu v zorném poli kamery. Důležité funkce, které umožňují úsporu místa na paměťové kartě a času při pozdějším prohlížení materiálu, jsou možnost nahrávání podle stanoveného harmonogramu a funkce detekce pohybu. Zapisovač je opatřen funkcí přepisování nahrávek - po zaplnění paměti jsou ty nejstarší smazány a nahrazeny probíhajícím nahráváním.

 

 

Adapter s kamerou

 

 

Nahrávky ze zapisovače jsou ukládány na micro SD karty o kapacitě do 128GB, při čemž je nutné myslet na nutnost formátování karet na FAT nad 32 GB. Přehrávání uložených souborů lze provést dvojím způsobem, buď přes vyjmutí karty a přenesení souborů, nebo připojením přes skrytý USB port.

Kde koupit skrytou kameru v síťovém adaptéru?

Českým lídrem na trhu špionážní a bezpečností techniky je e-shop SpyShop24.cz. Společnost působí na trhu od roku 2007. Odborně proškolený tým zaručuje individuální přístup, díky čemuž se těší důvěrou stále větší skupiny zákazníků.