Potřebuje vymalovat

Potřebuje vymalovat
vloženo 15.06.2017

Vymalovat? To je otázka, která děsí většinu z nás. Musíte všechno vystěhovat, schovat, oblepit, zakrýt fólií. A po vymalování nás čeká všechno vrátit zpátky do původního stavu, uklidit všechno,vytřít, umýt okna, dveře, rámy... Myšlenky, kvůli kterým malování odkládáme, jak jen to je možné.

 

A přitom není nic jednoduššího, než si sjednat malíře, kteří tyto činnosti provedou celé za nás.

Jedním z nich jsou malíři pokojů Praha 4. Jsme malíři, kteří působí na území Prahy a jejím blízkém okolí.

Všechny tyto úkony, kvůli kterým je pro nás malování noční můrou, jsme schopni provést za vás, tzv. na klíč. Nemusíte se o nic starat, všechno uděláme za Vás.

 

Na malování všechno připravíme. Zakryjeme nábytek, připravíme místnost, aby bylo možné vymalovat každý kout místnosti. Poté vymalujeme danou místnost, dům, byt, komerční prostor, cokoliv si přejete. Pokud jsou třeba nějaké úpravy při malování - ať se jedná o opravu štuku, škrábání starých vrstev malby, přebroušení omítek, i to je pro nás samozřejmostí a všechny tyto úpravy provedeme do posledního detailu.

 

Místnost Vám vymalujeme předem domluvenou barvou. Barvu můžeme buď sami ručně namíchat, nebo si vyberete odstín přímo od výrobce.

Malujeme nejen místnosti, ale také třeba schodiště, chodby, sklepy, podkroví, nebytové prostory, hotely, zdravotnická zařízení.

Mezi naše práce patří také lakýrnictví a natěračství.  Není pro nás problém natřít Vám dveře, zárubně, okna, radiátory, ale také například ploty a věci v exteriéru.

Pokud chcete nějaké speciální techniky malování, i to pro nás není problém. Řekněte nám, co chcete a my Vám vyjdeme vždy vstříc.

 

Po malování se můžeme domluvit na úklidových prácích, kdy místnost vracíme do původního, většinou krásnějšího stavu než předtím. Umyjeme okna, dveře, zárubně, po dohodě je možné provést například i hloubkové čištění koberců.

Mottem našich malířů pokojů Praha je spokojený zákazník je základ a cílem je vždy kvalitně odvedená práce.

Mezi výhody malířů pokojů Praha patří cena, spolehlivost, kvalita práce, rychlost, kvalitní úklid po práci, pozitivní reference, mnoho zkušeností, profesionalita a také pojištění.

Kontaktujte nás kdykoliv a domluvte si termín Vašeho malování co nejdříve.