Luxusní vířivky Villeroy & Boch

Luxusní vířivky Villeroy & Boch
vloženo 30.10.2017

Chcete si dopřát opravdu luxusní wellness relaxaci? Chcete mít vířivku, která je top ve svém oboru? Potom jsou taky pro Vás luxusní vířivky Villeroy Boch řady Just Silence a Compact.

Co je tím luxusem vířivek?

Vířivky Villeroy Boch jsou vyráběné pomocí moderních technologií. Obsahují patentový systém Jet Paks a jejich rámová konstrukce je z kvalitního materiálu Endura Frame. Struktura Enduro Frame kombinuje výjimečnou stabilitu vířivky s její nadprůměrnou životností.

Dalším luxusem je základní vybavení vířivky, které je součástí její ceny. Tím je interní i externí LED osvětlení, nerezové trysky, automatická ozónová filtrace, pěnové podhlavníky ale také třeba termokryt vířivky.

Ovládání vířivky

Vířivka je ovládána pomocí dotykového displaye s intuitivním ovládáním. Pokud si budete přát, můžete si vířivku ovládat i pomocí mobilního telefonu přes chytrou aplikaci. Není tedy problém vířivku zapnout, osvětlit, nastavit teplotu, nastavit druh víření pomocí mobilního telefonu.

Jet Paks a úspora

Naše luxusní vířivky obsahují tzv. Jet Paks panely. Ty mají tu výhodu, že je možné je kdykoliv během provozu vířivky vyměnit a tak si můžete rozšířit možnosti Vaší vířivky. Jet Paks panely můžete také libovolně dokupovat a tím si zvětšit možnosti masáže ve Vaší vířivce.

Kromě toho, že Jet Paks panely dovolují zvětšení možnosti masáže vířivky, je také tento systém velmi úsporný. Je to díky tomu, že je ve vířivce asi o 90% méně potrubí než v jiných vířivkách. Ke každému panelu vede jedna trubka a ta je vedena převážně teplou lázní. Nedochází tak tedy ke zbytečnému ochlazování vody okolním vzduchem a není nutný další ohřev vedené vody. Vířivka je samozřejmě také izolována pěnovou izolační výplní, takže i to snižuje celkové náklady na vytápění.

Luxusní řady

Mezi naše luxusní vířivky patří vířivky Just Silence a Compact. Základní rozdíl mezi nimi je v jejich rozměrech, počtu osob, které se do vířivky vejdou a s tím spojeným počtem trysek.

Vířivka Just Silence je větší, je pro 5 osob a obsahuje celkem 66 trysek. Má 3 vyměnitelné Jet Pak panely. Oproti tomu vířivka Compact je menší, je pro 3 osoby, má 25 trysek a také 3 vyměnitelné Jet Paks panely.