LED vánoční osvětlení - tipy a tajemství

LED vánoční osvětlení - tipy a tajemství
vloženo 31.10.2018

Vánoční světla nabízejí úžasné možnosti pro zdobení interiéru, domu a zahrady.  LED vánoční osvětlení dokážou vytvořit ve tmě speciální vánoční náladu, z nichž každá zářící žárovečka dopřává majitelům a kolemjdoucím radost. Volba různých světelných řešení je široká a zpočátku to může dokonce vést k nejasnostem. Pokud si nevíte rady a toužíte po profesionální výzdobě, obraťte se na odborníky. Designéři vám pomohou vybrat nejvhodnější LED vánoční osvětlení pro váš domov, obchod nebo firmu. Nejen že vám rádi poradí, ale i navrhnout řešení, jak používat osvětlení pro vytvoření komfortu v domě, na zahradě či jinde.

Jaké jsou kritéria pro výběr vánočního osvětlení?

LED vánoční světla jsou rozděleny do těch, které jsou vhodné pro vnější a vnitřní podmínky. Místo použití je určeno odolností výrobku proti vlhkosti (stupeň ochrany pláště nebo IP) - čím vyšší je IP, tím je výrobek odolnější proti vlhkosti. Výrobky označené IP20 jsou určeny pro použití v suchých místnostech, výrobky s krytím IP44 lze používat jak ve vnitřních, tak v externích podmínkách - LED vánoční osvětlení venkovní. Podle typů žárovek jsou osvětlovací zařízení rozdělena na ty, pro které jsou žárovky vhodné, a ty, ve kterých se používají LED diody. Svítidla s výbojkami jsou samozřejmě levnější, ale diody LED ušetří až 90% energie a 50krát déle slouží.

LED žárovky se nezahřívají a mají velmi malé rozměry

Navíc mohou měnit barvy a blikat, takže možnosti jejich použití jsou mnohem širší než u klasických žárovkových svítilen. Navíc je vysoká pravděpodobnost, že LED lampy budou v následujících letech úplně vytlačovat obyčejné žárovky z našich životů. Nemluvě o velké úspoře nákladů za elektrickou energii. Není důvod váhat s objednávkou.  LED vánoční osvětlení – revoluce ve svícení!

Inspirace pro vánoční výzdobu!