Inspekce nemovitosti

Inspekce nemovitosti
vloženo 08.08.2017

 

Inspektor nemovitostí posoudí rizika poruch a odhalí zkryté vady

S rodinnou jsme dlouho vybírali rodinný dům ve Středočeském Kraji. Po dlouhém uvažování jsme se konečně rozhodli zakoupit starší rodinný dům v Mladé Boleslav. Při koupi nemovitosti Vás může potkat řada nepříjemností například vlhký sklep, puklina na stropě atd. následná oprava se může pořádně podražit.  Chtěli jsme si vše řádně promyslet, protože koupě nemovitosti je závažné životní rozhodnutí, a ani jeden nejsme odborníci na tuto problematiku. A proto jsme se začali zajímat, co vše můžeme udělat  abychom se těmto rizikům vyhnuli.

Prověření nemovitosti je jednoduché, stačí vyplnit kontaktní formulář

Na internetu jsme našli firmu, která se tímto zabývá, inspektora nemovitostí -  Nemopas, byl nám doporučen Pan inženýr Petr Tichota, který je certifikovaný soudní znalec v oboru stavebnictví. Posouzení technického stavu nemovitosti jsme tedy nechali na něm. Kromě Mladé Boleslavi se na něj můžete obrátit také v okolí měst Kolín, Nymburk a Peděbrady. Je možné ho kontaktovat také formou nezávazné poptávky, vyplněním formuláře na internetu. Brzy nám zavolal a domluvil si s námi vhodnou variantu inspekce a termín návštěvy objektu,  zaslal nám také cenovou nabídku.  

Kontrola Vašeh domu může proběhnout již při první prohlídce

Pan Inženýr Tichota se pak již zúčastnil prohlídky nemovitosti a ihned nás upozornil na technické nedoslatky, které nemovitost má. Firma Nemopas nabízí různé varianty inspekce nemovitostí, na základě toho vypracuje průkaz nemovitosti, který pro jednotlivé obory přehledně informuje o počtu nalezených vad a rizikových řešeních vedoucím v budoucnu k vadám. Firma Nemopas – inspektor nemovitosti, nabízí také ocenění zjištěných vad, kde popíše postup a cenu sanace každé zjištěné vady nebo rizikového řešení. U pana Ing. Petra Tichoty si také můžete mimo jiné vypracovat průkaz energetické náročnosti budovy.

Naše doporučení – Nemopas – inspektor nemovitosti , prověření domu se zárukou

Součástí inspekce nemovitostí Nemopas je záruka 3 roky na výskyt budoucích vad na nemovitosti. Tato záruka se vztahuje na vady, které jsou uvedené ve zprávě z inspekce Nemopas jako vady, které nenastanou.

Inspektora nemovitostí , pana Ing. Petra Tichotu s firmy Nemopas, je odborník, v oboru se vyzná a proto Vám ho  můžeme vřele doporučit. Vypracování průkazu nemovitosti bylo rychlé a my se tak mohli brzy rozhodnout, jestli danou nemovitost koupit J.